Найшов в Пузата хорошу статтю по мотивації, адже без мотивації заробіток в інтернеті буде  каторгою, а повинен бути улюбленою справою. Що ж,  думаю переклад даної статті вам що-небудь та й принесе. Отож, поїхали!

З легкість отримуючи те, що ми хочемо, як правило нами не цінується. Взагалі цінувати отримане мало у кого виходить. Наприклад, щоб отримати якусь річ нам, як правило, потрібно всього лише узяти гроші, сходити та купити її, але більшість таких покупок бувають даремні і в найближчому майбутньому просто-на-просто ви їх викинете на смітник. Але якщо йдеться наприклад про мобільний телефон який зламався і ваше життя ускладнюється, ви легко розлучаєтеся з певною сумою зі свого гаманця і купуєте новий мобільник.

Така легкість в доступності будь-яких речей дуже зручна, але вона так само заставляє багато людей переставати цінувати ці речі. Цю ситуацію можна спостерігати у фільмі “Книга Іллая”, де люди вбивали один одного через будь-якої дрібниці, будь то запальничка або шампунь, які стали на вагу золота унаслідок всесвітньої катастрофи.

Підведу свої думки до якогось логічного висновку.

Уявіть собі ситуацію – щоб поїхати в подорож вам потрібна певна сума, яка у вас можливо вже є, але ви створюєте собі ситуацію в якій вам потрібно буде ще попрацювати, щоб все-таки отримати бажану поїздку. Ви для себе вирішуєте, що ви працюватимете кожен робочий день на 2-4 години більше, пожертвуєте декількома годинами вільного часу в тиждень  і лише після систематичного виконання такого режиму протягом 2 тижнів ви поїдете у відпустку. Що ми в цьому випадку отримуємо:

  • Ми отримаємо усвідомленість бажання – чи дійсно ми так сильно хочемо поїхати в цю подорож, що готові працювати ще більше протягом 2-х тижнів?
  • Вироблення терплячості, якої, до-речі, багатьом не вистачає.
  • Уміння ставити цілі і добиватися їх, незалежно які труднощі будуть перед нами.
  • А найголовніше, я упевнений, що коли ви відправитеся в подорож, то отримаєте набагато більше задоволення, оскільки ця мета зажадала великих зусиль, але ви все одно добилися її.

Якщо хтось використовує якісь інші техніки, то буду радий почути їх. Однодумці підтягуйтеся, буду радий знайомству.

P.s. Так само хочу відмітити, що дана техніка добре допомагає в боротьбі з шкідливими звичками.

Автор: Роман Ширяев

Переклад:Acsy

Тепер що б я хотів додати від себе. Дуже важливим є постановка перед собою мети, а ще важливішим є досягання цієї мети. В інтернет-бізнесі не буває такого, що гроші впадуть з неба, не поворухнувши й пальцем. В інтернеті є великі гроші, але щоб їх заробити, потрібно працювати, потрібно себе постійно вдосконалювати, отримувати нові знання. Повірте, ваша праця з часом принесе хороший дохід. Але працювати прийдеться на себе, скільки зробили – стільки і заробили. Якщо ві прийшли в інтернет-бізнес тільки для того щоб заробити гроші, может не продовжувати. Робота в інтернеті, як мінімум, повинна приносити задоволення і бути цікавою.

Мы получим осознанность желания – на самом ли деле мы так сильно хотим поехать в это путешествие, что готовы работать ещё больше в течении 2-х недель?