Додатковий заробіток в інтернеті – це реально

Для того, щоб заробляти додаткові гроші за допомогою Surfsitmoney, від вас потребується дуже мало. Для початку, вам потрібно зареєструвати електронний гаманець у системі Вебмані (Webmoney). Якщо у вас ще немає такого гаманця, ось вам інструкція, як це зробити.

Другим кроком є власне реєстрація на проекті www.surfsitmoney.com . Це триватиме не більше 2-х хвилин, адже реєстрація потребує тільки підтвердження по електронній пошті, та номер вашого Z-гаманця (WMZ – те саме, що і USD у валюті). Для реєстрації, натисніть СЮДИ .

Щоб дізнатись більше про систему, рекомендую завітати у розділ “Помощь” . Там висвітлено масу питань, які можуть виникнути у Вас у процесі роботи на сайті. Також, не забувайте, що на всі ваші питання можу відповісти і я – а знайти мене легко, завітайте на сторінку Контактна інформація.

Заробіток полягає у так-званому “серфінгу” сайтів – тобто перегляду деякого сайту у продовж деякого часу. За перегляд одного сайту вам нараховується певна кількість кредитів. Ці кредити ви можете обміняти на гроші, кредити можуть бути потрачені на рекламу ваших проектів і навіть на оплату за хостинг.

Ціна 1000кр коливається від 0.10 WMZ і їх легко набрати за одинь день в автоматичному режимі, не докладаючи жодних зусиль – від вас лише вимагається завантажити програму safesurf, налаштувати її та запустити. Завантажити програму можна з цієї сторінки .

10 центів за 1000кр мало, скажете ви… Так, мало, але ж це все проходить без вашої участі, крім того, зареєструвавшись на сайті за моїм посиланям , і ставши саме моїм рефералом, я безкоштовно навчу вас отримувати 3000, 4000 і навіть 5000 кредитів в день, крім того, не забувайте про БОНУС – 100% від заробленого за день. Тобто, якщо за день ви заробили на серфінгу 1000кр (а це дуже легко), ви гарантовано отримуєте від мене в кінці дня ще 1000кр, а це – як мінімум 0.20 WMZ в день.

” МІНІМУМ ЗАРОБІТКУ – 0.20 WMZ / ДЕНЬ – ЦЕ ЛЕГКО. ДЛЯ ЦЬОГО СЛІД ТІЛЬКИ ЗАПУСТИТИ ПРОГРАМУ “

Тепер на рахунок рефералів – ніхто не забороняє вам шукати своїх рефералів і збільшувати процент доходу від них – адже система дозволяє збільшити процент прибутку від рефералів безмежно! Тобто, дохід від реферала може стати більшим, ніж дохід самого реферала.

Налаштування програми

  • Щоб завантажити програму для автосерфінгу, натисніть download .
  • Запустіть програму на виконання.
  • З першим запуском програми, налаштуйте її на автоматичний серфінг. Ось які повинні бути налаштування:

safesurf

Все, програму налаштовано і запущено. Кредити набираються. Не забувайте лише одне – ПРОГРАМУ НЕ МОЖНА ЗГОРТАТИ ! – це для того, щоб коректно працювала статистика по сайту – від цього залежить ваш Бонус. Можна посунути програму за межі видимої частини робочого столу, щоб вона не заважала вам займатись своїми справами, але тільки на згортати її.

На цьому все! Хорошого вам заробітку. Зі всіма питаннями звертайтесь СЮДИ

Новинка!!! – кредити можна поміняти прямо тут: