Реєстрація WM Keeper Classic це перший крок, який потрібно зробити, щоб почати заробіток грошей в інтернеті. Цей процес не складний, займає кілька хвилин. Я розбив його на 8 простих  пунктів. Що ж, поїхали:

sq1 Пройдіть реєстрацію на сайті start.webmoney.ru. Після реєстрації на вказаний Вами e-mail буде вислано лист з реєстраційним кодом. Збережіть цей лист, реєстраційний код буде необхідний для завершення реєстрації в системі.

sq2 “Завантажите”: останню версію WM Keeper Classic.

ЗАВАНТАЖИТИ WM Keeper Classic

sq3 Запустіть інсталяційний файл. Уважно ознайомтеся з умовами угод і слідуйте інструкції програми по установці.

sq4 Запустіть WM Keeper Classic, виберіть “Регистрация”.

reg_1

Далі Вам буде запропоновано вказати висланий Вам раніше реєстраційний код. Введіть його у відповідному полі. Задайте пароль для входу в програму, підтвердіть його і натисніть «Дале».

reg_2

sq5 Після генерації ключів, Вам буде привласнений WM-ідентифікатор (WMID), необхідний для входу в систему. Запам’ятаєте, а краще запишіть свій WMID.

reg_3

Ключі автоматично зберігаються в E-num storage, використовуючи число – відповідь через SMS – повідомлення, яке приходитиме до Вас на мобільний телефон, вказаний при реєстрації.

sq7 Для завершення реєстрації в системі Вам буде запропоновано ввести спеціальний код активації, який висилається на вказаний Вами на початку реєстрації e-mail. Код активації вводиться на сторінці сервісу безпеки.

reg_4

sq8 Запуск програми WM Keeper Classic виконується із стартового меню. Після введення Вашого WM-идентификатора і пароля, призначеного Вами при реєстрації і підключення програми до сервера сертифікації Ви отримаєте доступ до ваших WM-гаманців. Якщо щось не вийшло, або Ви сумніваєтеся в правильності установки, ознайомтеся з демонстраційним роликом, який покаже Вам всі стадії процесу установки і реєстрації WM Keeper Classic.

У системі Webmoney титульні знаки можна зберігати лише в гаманцях. Кожен гаманець має номер і обов’язково прикріплений до WMID. Він також, як і WMID, складається з 12 цифр, але в гаманців перед ними є префікс, що позначає валюту для якої він призначений. Наприклад — Z238479008342, R034873236762, E9282374987384, U108374384782 — ось так можуть виглядати номери гаманців, призначені для валют WMZ, WMR, WME і WMU відповідно.

Є такі види гаманців:

* WMZ – гаманець типу Z — засоби еквівалентні доларам США

* WMR –wmr_32x32-32 гаманець типу R — засоби еквівалентні Російським рублям

* WME – wme_32x32-32 гаманець типу E — засоби еквівалентні євро

* WMU – wmu_32x32-32 гаманець типу U — засоби еквівалентні українським гривнам

* WMY – wmy_32x32-32 гаманець типу Y — засоби еквівалентні узбецьким торбам

* WMB – wmb_32x32-32 гаманець типу B — засоби еквівалентні білоруським рублям

* WMG – wmg_32x32-32 гаманець типу G — засоби еквівалентні золоту

Також існує два спеціальні типи гаманців:

* WMD – wmd_32x32-32 гаманець типу D — облік виданих кредитів

* WMC – wmc_32x32-32 – гаманець типу C — Ваші кредитні зобов’язання

Для кожного WMID може бути зареєстрована необмежена кількість WM-кошельков. Виняток становлять гаманці типу D і C, які можуть бути зареєстровані лише в єдиному екземплярі.

Для переказу коштів Вам потрібно вказувати гаманець. Переказати кошти просто на ідентифікатор не можна. Знаючи ідентифікатор Ви можете послати його власникові повідомлення по внутрішній пошті, виставити йому рахунок, відправити файл, а також зробити інші операції.