Для мене не новим є купіля чи продаж в інтернеті. Я купував багато речей – від батарейок до автомобільних коліс. Популярним останнім часом є покупка речей з самого Китаю. Де і як купувати – інформації море.

Коли ви щось купуєте на китайських аукціонах – вам продавець після відправлення товару надає спеціальний трек-номер, по якому ви можете відстежити де ваша посилка на даний момент. Звичайно, точну до секунди інформацію ніхто вам не дасть, але все ж, існує попит – існує й пропозицію – і зараз в інтернеті зявилось безліч сервісів, які дають змогу відслідкувати вашу посилку. Хтось кращий, хтось гірший.

Вбивши в гугл “відстеження трек-номеру” на перших шпальтах ви знайдете найпопулярніші сервіси:

На днях я замовив посилочку з Китаю на одному з їхніх аукціонів, мені дали трек номер і я для себе прогнав його по цим сервісам і ось які результати:

Post-tracker.ru

Це на мою думку найкращий сервіс – не загружений рекламою, відслідковує все чітко і ясно, майже без затримок.

  Trackitonline.ru

Купа реклами, по дефолту англійска мова (тре ще пересикати). Відстежує в принципі добре . Плюс ще  в тому, що по прибутті в Україну, ще й тут окремо слідкує

  Prishlo.li

Тут взагалі за 3 дні жодної інформації.

ГдеПосылка.ру

Я колись думав, що це хороший монітор – ніфіга! Інформації теж мало.

Ось такий от моніторинг вийшов. Post-tracker.ru виявився особисто для мене найприємнішим, який оберете ви – вам же й судити.

p.s. Також ви можете спробувати знайти свою посилку на цьому сервісі:

Якщо вам сподобалась стаття – діліться нею в ваших соціальних мережах!