!!!Це не чорний піар проти Аукро!!! 

всі назви товарів і імена змінено (ред.) 

Покупка

Я вже близько 2,5 років купую та продаю на аукро Приблизно два місяці тому на славнозвісному аукціоні я ризикнув замовити телефончик. Телефон обіцяли привезти під замволення з Китаю. Ціна, заявлена продавцем була дуууже привабливою – на 300-400 грн ніж пропонували інші торгаші. Мене насторожило це, а також не дуже великий рейтинг продавця. Радувало наступне –  не було негативних відгуків і він зразу виходив на контакт, давав грунтовні відповіді на всілякі мої запитання. Я погодився на умови – чекати максимум 30 днів і перекинув йому гроші.

Очікування

За декілька днів я отримав від продавця повідомлення, що китайский продавець гроші отримав, але телефон ще  не відправив – проблеми в роботі китайської пошти через погодні умови. Дійсно, я подивився новини і це підтвердилось – в Китаї дійсно десь тиждень часу була дуже погана погода – аеропорти не працювали. Десь через 15 днів після оплати мені все ж дали трек номер з Китайської пошти. Про це радо повідомив продавець, попросив не хвилюватись. Взагалі – людина культурно і ввічливо поводилась – це радувало.

Дні проходили, час йшов, терпіння вичерпувалось… Я почав задумумуватись чи не кинули мене – продавець виходив на контакт – хоч це ще тішило. Заспокоював. казав що переписується з китайцем.

Перші побоювання

Приблизно на 40-й (!)  день я побачив, що на сторінці продавця з аукро зявився новий  відгук від покупця, який теж брав участь у покупці цього ж лоту – відгук був позитивний,  покупець написав, що все пройшло успішно АЛЕ  – прийшов не той телефон, який замовлявся – прийшов телефон приблизно на 500грн дешевший. Мене здивувало – як можна було при цьому поставити позитивний відгук?. Я вирішив  розпитати цього покупця на рахунок його покупки. Він підтвердив свої слова – прийшов не той телефон, але через свою необізнаніть він залишив позитивний відгук. Тоді я написав своєму контрагенту: “А що будемо робити, якщо прийде не той телефон?” у відповідь – тишина… Подзвонив на телефон – трубку скинули… і так кілька днів.

Посилка

На 42-1 день покупки прийшов телефон. Горе-телефон – точно такий, як писав той необізнаний покупець. Тут і підтвердились мої найгірші прогнози – мене кинули…

продовження статті тут