Я сам  в шоці.  Не розглядайте цю статтю, як рекламу, чи мотивуванням, щоб вступити в МММ. Це просто моє маленьке дослідження ще одного з легких способів підзаробити грошенят.

Так, я перепробував цілу низку різних лохотронів, накрутів і т.п. Не так давно до Тернополя прийшов Мовроді зі своїми Мавро. Мене не могло не спокусити бажання вкласти гроші під казкові 50, 60 чи навіть 70% МІСЯЧНИХ. Тоді це звучало як казка. Я перечитав дуже багато форумів, блогів, сайтів, дуже багато інформації, відгуків  – майже всюди погляди діляться навпіл – одна половина каже що це все повна фігня – інша половина – вже вступила в МММ і каже, що отримує виплати.

Насторожували багато – офіційни сайти на безкоштовних площадках, безліч провокативних відео, статей в газетах. Знайомі, близькі, рідні  – ніхто не вірить Мавроді. Та й в мене він особливо не викликав довіри. ЯК? Як можна давати, наприклад, 40% місячного депозиту?

Тим не менше, сам Мавроді постійно викликав  в мене якесь незрозуміле почуття симпатії. Мені подобається його хід думок, його поведінка. Я вирішив ризикнути. Хоча я б не назвав ризиком втрату 1000грн. Їх можна заробити. Завтра, через місяць, через рік. Я впевнений, що це не остання моя тисяча гривень.

Вийшовши на одного з десятників в Тернополі, я звяззався з ним по скайпу і розказава йому про свої наміри вкласти в систему 1000грн. Десятник дав мені інструкцію, куди і як покласти свої гроші. Порадив завести гроші в одному із банків, щоб вивести їх через місяць.

Важливо є те, що коли я вкладав ці гроші, в Тернополі ще навіть офісу не зробили. Це не могло не напрягати. Але мене заспокоювали, а невдовзі дійсно офіс появився. Деякі сумніви відпали, хоча багато залишилось ).

Отож, закинкув я тисячу, десятник відписав, що через місяць потрібно буде звязатись з ним і написати заявку на виведеннягрошей. На той час, при вступі в МММ був бонус 40% від вкладеної суми і приблизно 20% місячного депозиту. Також при вступі кожному новому учаснику  – 20 баксів в подарунок.  Уже через декілька днів, десятник повідомив, що місячний депозит 20% відмінили, натомість поставили 40% і через місцяь часу я вивів  2150 грн на руки. Це за місцяць моя штука виросла до двох!

В голові не вкладалось. Мій ризик був оправданий. Але вам я ризикувати не рекомендую. У вас своя голова на плечах, у вас ваші гроші, і ви ними керуєте. Це просто мій досвід.

Хто хоче дізнатись про ммм в Тернополі чи стати членом – можете звязатись зі мною .