Життя як зебра – спочатку чорна смужка, потім біла, потім чорна і так далі. В кінці – … Хто собі що придумає ).  На разі можу сказати що смужка біла і вже досить номрально тримається (схрещую пальці). Останнім часом мало пишу в блог, але ближчим часом обіцяю виправитись оскільки життя принесло кілька наступних сюрпризів:

  • Я знайшов стабільну роботу, тепер не сиджу дома і не займаюсь фрілансом – ну дуууже рідко – просто немає потреби. Робота приносить задоволення, і я часто затримуюсь, сам до того не помічаючи, до вечора, а ввечері просто вже не хочеться сидіти за комп’ютером.
  • Мій хостинг-провайдер збільшив в 10(!) раз дисковий простір для сайту. Тепер буде більше графічної інформації на блозі. А то я постіно думав як зекономити місця (жлобився).
  • 31 жовтня за останні 2 роки виріс вперше показник ТИЦ мого блог на +10. Тепер acsy.te.ua має ТіЦ=10 і PR=2/10 . Не багато і не мало. Найближчим часом я таки візьмусь за реорганізацію Сео сайту. Хочу щоб блог приносив більше грошей.
  • Вибори в Україні. Майже пройшли. В принципі  – успішно. Принаймі партія за яку я голосував показала досить хороший  результат. Це можна вважати теж плюсом.
  • Вийшла у світ мобільна версія компанії у якій я працюю – m.plumrocket.comдизайн і верстка мої. Це перший досвід роботи із jQuery Mobile. Як я справився – судіть самі )
  • Незабаром я планую запустити ще декілька власних проектів та зробити редизайн блогу.

Ось такі позитивні зміни та плани на даний момент – надіюсь до нового року все буде ок.