Я можу називати себе меломаном, і давно зареєстрований на last.fm – тут зручно шукати нову музику, багато інформації про музикантів і т.п. Last.fm колись запустив сервіс скробблінг   – це по суті ще один спосіб ділитись інформацією в інтернеті – ваш програвач відправляє інформацію про музику, яку ви зара слухаєте, вам на профіль Last.fm. Таким чином ,можна ділитись своїми уподобаннями з іншими користувачами. Також ведеться підрахунок прослуханих треків – я рахую ще один спосіб помірятись піпіськами в інтернеті. Особливо це притаманно словянам.

Ну але як завжди – “буду краток”:

На сайті Ласт-у представлений скробблер для багатьох програвачів, але чомусь для популярного сьогодні aimp скробблера офіційного (зі сторони Ласту) не випущено. Ну, або я погано шукав. Зате я знайшов непоганий – але головне робочий скробблер для Winamp, трошки модифікований для Aimp.

Завантажити:

качаємо плагін звідсиaimp_lastfm_scrobbler.exe

Встановлення:

  • Для Windows 7 – завантажений архів розпакований, файл з папки кидаємо в папку: C:Program FilesAIMP2PlugIns
  • Запускаємо Aimp. В самому плеєрі потрібно зайти в меню “Плагины”, далі шукаємо плагін AudioScrobbler for Winamp v1.1.11.. Для наглядності:

  • Вибираємо опції – і в відповідних полях вводимо свої логін і пароль на Last.fm. Все – більше нічого вводити не потрібно. Плагін покаже свою роботу через кілька хвилин

Нічого складного не бачу, щось неясно – пишіть, коментуйте.