Кілька днів тому запускаю собы спокійно Corel Draw, а саме X4 версію, а тут помилку мені показує:

“product installation unsuccessful please reinstall error 24” ну або “не удалось установить продукт, переустановите его – Ошибка 24”

Шо за фігня думаю… А виявляється, що пальоний корел – бомба повільної дії, і ця проблема рано чи пізно дає чути про себе у багатьох користувачів “безкоштовного корелу”. Що ж , погугливши трощки, найшов я рішення цієї проблеми. Найефективнішими є 2 варіанти, які я на собі, тобто на своєму коралу перевірив.  Отож:

Спосіб #1:

Качаємо звідси  таку програмку ,яка керує системною датою компютера для конкретної, вказаної вами, програми. Тобто, ми можемо вказати для свого корелу час роботи на місяць раніший ніж зара. Трбеа просто запустити цю прогу, вибрати в ній .exe-файл корелу і вказати дату, коли ваш корел ще працював. (принаймі я так зробив). І натиснути Run. Вуаля!

Спосіб #2:

Напевно ви вже таке робили не раз . Треба завантажити якись незрозумылий файл і замінити його на той що є вже на компі. Ззовні ці файли однакові – всередині – різні ;). А саме, треба завантажити ОСЬ ЦЕЙ ФАЙЛ – DR14.dta (тіки розпакуйте архівчик). І замінити його десь тут: “C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataCorelCorelDRAW Graphics Suite X4”  –  ну принаймі в мене тут. Якщо ви цієї папки не можете знайшли, то вона скоріше всього прихована. Дозвольте в “свойствах папки” бачити приховані файли і папки і проблему вирішено.

Ці 2 способи перевірені мною і обидва працюють. В мене Corel Draw X4. На рахунок інших версій – незнаю.

Ну і відео дня: