ucweb 8 кращий мобільний браузер

Останніх кілька місяців я виходжу в інтернет зі свого комунікатора (HTC touch diamond2) на базі операційної системи WindowsMobile 6.5 .Так, wm вже не настільки популярна ос, android залишає своїх конкурентів все далі і далі позаду, але все ж, є ще багато користувачів, які залишаються вірними віндовсмобайл вірними (з різних причин 😉 ).

Так от, оскільки на сьогоднішній день мобільний інтернет штука в принципі ще не дешева, і та кількість мегабайт, які оператори дають для користування сильно обмежена, то рано чи пізно виникає питання дозавантаження великих файлів, адже переліміт трафіку коштує в енні рази більше. Мій оператор, наприклад, дає в день 40Мгб мобільного інтернету в день, переліміт – 7грн/1Мгб – дорогувато, а оскільки, наприклад, хорошої якості мобільний фільм займають в середньому 250-300Мгб, то хотілось би і фільм подивитись і в ліміт вкластись.

Деякі мобільні сайти викладають фільми вже розділені на кусочки по 20-30Мгб. Хороша ідея, особливо для власників мобільних телефонів, але я наприклад, завантажую фільми одним файлом, і дозавантаження для мене – річ принципова.

Браузер Opera Mobile – без сумнівів лідер серед мобільних браузерів – переглядати сторінки в ньому одне задоволення, але от завантажувати файли він ще не навчився. З маленькими файлами у кілька мегабайт у нього проблем немає, але з великими – повна халепа. Постало питання дозавантаження великих файлів. Обходивши безліч інтернет-сторінок я все ж натрапив на браузер китайських розробників – UcWeb.  Плюсів в нього багато, але основний – він економить приблизно 90% трафіку і прекрасно дозавантажує файли (звичайно, це стосується прямих посилань).

Завантажити абсолютно безкоштовно браузер  UcWeb 8 (рос. мова) .cab файл, WM5-6.5

(завантажити можна з мобільного)