Нещодавно терміново треба було скинути портфоліо роботодавцю, а флешки під руками немає, загубив її ще рік тому. Добре, що на днях друг відкрив мені чудо – сервіс під назвою Dropbox. Як я без нього жив раніше?

Отже, перед нами – умовно безкоштовний онлайн сервіс, що дозволяє зберігати ваші файли, документи, відео…усе що можна представити у цифровому форматі, онлайн. Умовно – тому що безкошто вно він дає змогу зберігати лише до 2 гігабайт інформації. Для мене – цілком достатньо.

Файловий хостінг – ну що тут такого особливого? – скептично запитаєте ви.

Ха! Встановивши спеціальну програму, у вас на компі зявиться папочка, в яку ви зможете закидати свої файли. Закинули і пішли собі гуляти, навіть не треба буде запускати браузер. А потім зайли десь на своєму мобільному в інтернет, і вам треба файли з вашогол компа – беріть їх, тільки зайдіть під своїм акаунтом на сайт dropbox-а. Працює як флешка. Файли завантажуться одразу, без всіляких таймерів. Також в цю ж папочку через браузер можна буде завантажити файли, і по приходу додому, тільки ви включили свій комп, програма автоматично завантажує додані файли вам на компютер.

Отож, для користування вам потрібно:

  1.  Зареєструватись на сайті Dropbox:
  2. Завантажити програмку, залогінившись. Пітримуються на даний момент: Windows, Linux, Mac і телефони та планшети – iPhone, iPad,  Android,  Blackberry – тобто майже з усіх відомих на цей  час пристроїв ви зможете користуватись цим крутим сервісом.

Як я уже згадував, спочатку дається 2 Гб вільного користвання – більше – платне. Але! Бонус – існує реферальна система. На вкладці Get free space! вам запропонують збільшити дисковий простір за допомогою запрошення нових користувачів. За кожного нового учасника системи дають додаткові 250мб! Максимально можна збільшити свій простір до 8гб.

Як користуватись?

  1. Можна зберігати свої робочі папки та файли.
  2. Можна зберігати файли, які ви продаєте – просто скиньте файли чи папки у розшарену папку: На вкладці Sharing натисніть кнопку Share a folder –  нам пропонується на вибір два варіанти: створити нову папку і зробити її публічною або вибрати папку з існуючих і зробити її публічною.
  3. Неважливо де ви знаходитеся – вдома, на роботі, в поїздці – у вас завжди буде доступ до ваших файлів. Як я говорив , існують програми для мобільних . Ви можете встановити DropBox на робочому комп’ютері і забути про флешки. І ви так само будете мати доступ до ваших файлів навіть якщо ви оффлайн – всі файли зберігаються локально.

Думаю, мої старання в написанні цієї статті були не зайві і комусь справді  принесуть користь.

п.с. На минулих вихідних був на концерті Ляпи Трубецкой в Києві. Зарядився позитивними емоціями на цілий рік.