“Хотеть не вредно!”
Знайома фраза? А я от думаю, шо це не те що шкідливо, а іноді і корисно ;). Ну але для того, щоб твоє хотіння стале реальністю, треба докласти немало зусиль. Я хочу сказати не про прості бажання, які на даний момент когось з нас тривожуть – цигарку покурити, погуляти, морозива зїсти тощо, я говорю про бажання, які на даний момент, здавалось, не доступні. Але вам дуже хочеться цю річ(речі) отримати. За основу, наприклад, візьмемо мою маленьку )) мрію – скажімо, автомобіль Audi :). Скажімо, це буде модель S8 чорного кольору, оснащена новим двигуном V10, в якому зібрані кращі риси спортивного суперкару Lamborghini Gallardo. 10-циліндровий двигун із рабочим об’ємом 5,2 л розвиває потужність 450 к. с. і крутящий момент 540 Н-м, максимальне значення якого досягається при 3500 об/хв.
Ось вона, красуня. (Або ” ось він – монстр бундес-автопрому”):

Чому я описав  власне колір, якості автомобіля, вказав конкретну модель?  Чому я просто не написав  – Audi?

А томущо, щоб у вас все вийшло, потрібно чітко бачити і представляти свою мету, це сильно допомагає! Тому спершу позначите свою мету, для чого ви будете це все робити. Бажано зафіксувати все це на папері.

Мета позначена тепер потрібно подумати, як її досягти. Для цього –  думайте, думайте і ще раз думайте. І не ставте собі питання, типу: чому не виходить, чому мені не таланить, чому у мене так все погано і так далі… А завжди ставте собі питання: як зробити так щоб вийшло, як відчути себе везунчиком, як заробити і так далі.

Тоді ви змушуєте свої мізки думати, а вони у свою чергу видають відповіді, причому завжди!. Запишіть всі можливі варіанти реалізації вашої мрії, ну, припустимо:

  • Я буду пахати на дядька з 20 років, отримуючи по 200 баксів і можливо до кінця життя я отримаю Audi S8 2009-го року, коли буде 2050 рік.
  • Я буду пахати на дядька з 20 років, отримуючи по 500 баксів і можливо до пенсій я все ж отримаю Audi S8 .
  • Я зроблю сайт, який розвиватиму і на ньому я зароблю свій Audi
  • Я зроблю багато сайтів, які розвиватиму і на яких я зароблю свій Audi
  • Я відкрию свій реальний бізнес, скажімо, агентство нерухомості і буду добре на цьому заробляти
  • Я винайду щось революційне…

Загалом способів дуже багато! Тому не проживайте своє життя сірою мишею, а постійно розвивайтеся, думайте, придумуйте, реалізуйте. І не бійтеся проблем і невдач. Завжди прагніть піднятися все вище і вище. Аналізуйте свої невдачі! І взагалі вставайте зі свого крісла, виходьте з контанктів і починайте діяти!!!